Guavital+ – cena kapsúl na Heureka. Dostupné v lekárni? Skúsenosti a recenzie na forum.

5
4.9/5 - (116 votes)

Guavital+

Guavital+ sú kapsule, ktoré uľahčujú rýchle zbavenie sa nechcených kilogramov a udržiavanie novej váhy. Ak dlhodobo hľadáte nejaký doplnok stravy, ale nevieme nájsť informácie, ktoré vás zaujímajú – my sme ich tu pre vás zozbierali. V tomto článku si rýchlo overíte cenu doplnku Guavital+ a kde je k dispozícii jeho leták.

Na forum si môžete prečítať recenzie klientov a presvedčiť sa, či je možné kúpiť Guavital+ v lekárni alebo cez Heureka. Čítajte ďalej a dozviete sa, aké skúsenosti majú iní klienti.

Pomáha regulovať činnosť čriev!Pomáha regulovať činnosť čriev!

ŠPECIÁLNA PONUKA!

SKONTROLOVAŤ TO!

www.guavital.sk

Kapsule Guavital+ – aké majú recenzie na forum? Skúsenosti z Modrý koník.

Recenzie na forum Modrý koník o Guavital+ potvrdzujú, že cena doplnku je vysoká. Avšak mnohé skúsenosti klientov potvrdzujú slová výrobcu – stojí za to kúpiť si od neho doplnok stravy. Výrobca tu vysvetľuje, že cena je taká vysoká, pretože kapsule Guavital+ obsahujú prírodné zložky. Leták to tiež potvrdzuje.

AKCIA -50%! Guavital+ - KÚPIŤ DNES

Ak chcete kúpiť tieto kapsule, choďte na www.guavital.sk – tam si môžete okamžite skontrolovať, aké informácie obsahuje leták Guavital+. Pre záujemcov sme tu tiež zozbierali recenzie a skúsenosti klientov z forum Modrý koník o Guavital+:

Svetlana, 35

Pomáha regulovať činnosť čriev!Vrelo vám odporúčam kapsule Guavital+, pretože vďaka nim môžete schudnúť nielen rýchlo, ale aj bez veľkého úsilia. Aj pre mňa boli predtým takéto pokusy neúspešné, ale tu som od začiatku vedela, že to bude inak. Odporúčam a pozdravujem.

Linda, 28

Guavital+ review 2Nepáčila som sa si so sebou s nadváhou a preto som sa napokon rozhodla kúpiť si Guavital+. Nebolo to jednoduché, pretože to stále vyžaduje pohyb a zmenu stravy, ale zvládla som to a určite toho neľutujem. Opäť sa cítim byť sama sebou. Vrelo odporúčam Guavital+ a všetkých pozdravujem!

AKCIA -50%! Guavital+ - KÚPIŤ DNES

Edmund, 45

Guavital+ review 3Môžem povedať, že som bol naozaj veľmi tučný – hanbím sa za to, ale taká bola pravda. Po Guavital+ som siahol vlastne z trochy zúfalstva, pretože som vedel, že sám to nikdy nezvládnem. Bolo to dobré rozhodnutie a pomaly sa blížim k cieľu – takmer vôbec necítim hlad a som pokojný, pretože viem, že sa mi to podarí. Odporúčam.

Výhody:

 • zrýchľuje metabolizmus
 • pomáha regulovať činnosť čriev a znižuje chuť do jedla
 • prispieva k očisteniu organizmu

Nevýhody:

 • predaj prebieha len na stránke výrobcu

Dr. Max alebo lekáreň – kde kúpiť Guavital+? Stránka výrobcu alebo Heureka?

Lekáreň a obchod Dr. Max vám nemôžu predať kapsule Guavital+. Na populárnej stránke Heureka sú dostupné rôzne podobné prípravky, ale určite tam nie je originálny Guavital+. Avšak tento doplnok stravy môžete kedykoľvek nájsť na stránke výrobcu – jej odkaz je www.guavital.sk.

AKCIA -50%! Guavital+ - KÚPIŤ DNES

Kde môžem kúpiť Guavital+ na Slovensku? Na webovej stránke výrobcu, v lekárni Dr max alebo na Heureka?

Jeśli chceš si kúpiť Guavital+, hľadaj tento doplnok na www.guavital.sk – podľa výrobcu tieto kapsule sú vhodné pre každého. Je to jediné miesto na Slovensku, kde môžeš kúpiť tento doplnok stravy. Nie je ho v lekárni ani v Dr. Max. Niet ho ani na Heureka.

Cena a objednávka Guavital+. Diskusia o predaji kapsúl.

Je lepšie zvoliť prirodzené spôsoby alebo radšej doplnok stravy Guavital+? Ako sa zbaviť kilogramov? Prirodzené spôsoby nefungujú u každého a rýchlo sa vzdávame. Doplnok stravy obsahuje overené látky – sú však vybrané takým spôsobom, aby skutočne pomáhali zrýchliť metabolizmus a znížiť pocit hladu.

AKCIA -50%! Guavital+ - KÚPIŤ DNES

Ako sa zbaviť nadváhy s Guavital+? Jednoducho ho pravidelne používaj, pohybuj sa veľa a jedz zdravo. Diskusia o predaji kapsúl potvrdzuje tieto informácie. V diskusii na fóre môžeme čítať, že si oplatí objednať Guavital+ na stránke výrobcu. Tu: www.guavital.sk zistíš aktuálnu cenu. Ak chceš vedieť, aká je cena a či je možné získať nejakú zľavu, klikni na odkaz.

Guavital+ – spôsob užívania a návod na použitie. Recenzia o zložení a dávkovaní.

Guavital+ - spôsob užívania a návod na použitie. Recenzia o zložení a dávkovaní.Ako vyzerá návod na použitie a spôsob užívania Guavital+? Ak chceš vidieť výhody a nezaujímajú ťa vedľajšie účinky Guavital+, skontroluj si ich v letáku. Tam sú všetky tieto informácie o tom, ako vyzerá návod na použitie a spôsob užívania.

Dávkovanie je presne popísané. Výhody užívania Guavital+ sú samozrejme predovšetkým úbytok hmotnosti. Aké sú recenzie? Účinky a pôsobenie Guavital+ sú dobré, takže recenzie sú tiež dobré. Podľa výrobcu tieto účinky a pôsobenie zaručujú prírodné zložky. Nižšie spoznáš tri hlavné zložky:

 • extrakt z guavy
 • extrakt z horkého pomaranča
 • extrakt z zelenej čaju

Ako pôsobí guava?

Guava sa stala predmetom výskumu mnohých vedcov, ktorí sa zaujímajú o jej výživovú hodnotu. Bolo preukázané, že má antioxidantové účinky a tiež brzdí rast rakovinových buniek. Guava má aj antibakteriálne vlastnosti a je zaradená medzi vynikajúcich antioxidantov. Vďaka týmto vlastnostiam môže byť považovaná za ovocie mladosti a podporuje odkladanie starnutia. Pomáha znižovať riziko degeneratívnych ochorení, zápalových ochorení kĺbov, aterosklerózy a srdcových ochorení. Znižuje krvný tlak, podporuje činnosť srdca a zlepšuje trávenie. Bojuje proti zápalovým stavom.

Vlastnosti horkého pomaranča

Extrakt z horkého pomaranča je zdrojom mnohých biologicky aktívnych zložiek. Hlavnou účinnou látkou je alkaloid. Táto zlúčenina ovplyvňuje funkciu obehového systému a metabolickú rýchlosť. V dôsledku toho dochádza k zúženiu krvných ciev, zvýšeniu krvného tlaku a uvoľneniu svalov priedušiek. Stimuláciou receptorov v tukovom tkanive dochádza k zvýšeniu lipolýzy, čiže rozkladu tukov, a termogenéze. Tým sa zvyšuje rýchlosť spaľovania tuku a proces chudnutia je účinnejší. Extrakty z horkých pomarančových plodov majú tiež antiseptické, antioxidantové, antispazmodické, aromatické, tráviace, upokojujúce a tonizujúce účinky.

Ako funguje zelený čaj?

Zelený čaj svoje účinky na chudnutie získava vďaka katechínom – tieto majú dôležitý a viacstranný vplyv na redukciu telesného tuku. Bránia vstrebávaniu tukov z potravy a zvyšujú ich spotrebu organizmom. Okrem toho zelený čaj zvyšuje aktivitu niektorých enzýmov zúčastnených na trávení, pozitívne ovplyvňuje metabolizmus pečene, zvyšuje termogenézu a urýchľuje oxidáciu tukov. Navyše zvyšuje aj imunitu, bráni rozvoju infekcií a je cenným zdrojom antioxidantov.

Pomáha regulovať činnosť čriev!Pomáha regulovať činnosť čriev!

ŠPECIÁLNA PONUKA!

SKONTROLOVAŤ TO!

www.guavital.sk

Najčastejšie otázky a odpovede – FAQ

Guavital+ si kupujeme výhradne na webovej stránke www.guavital.sk, pretože výrobca od začiatku sľuboval, že tento doplnok nebudú predávať nikde inde. Ako uvádza, kapsule majú byť vždy originálne a účinné.

K Guavital+ by mal byť vždy pripojený leták, z ktorého sa dozvieme, ako správne užívať takéto kapsule. Okrem toho by tam mali byť uvedené aj informácie o zložení doplnku. Leták je tiež k dispozícii na webovej stránke výrobcu.

Na webovej stránke www.guavital.sk si teraz môžete overiť cenu Guavital+ – my vám túto informáciu neposkytneme, pretože cena sa často mení. Sú tu zavedené akcie, ktoré výrazne znižujú náklady na nákup. Stojí za to ich využiť.

Guavital+ nie je doplnok určený pre tehotné ženy a neplnoleté osoby – v týchto prípadoch by sme sa nemali zaoberať chudnutím. Je tiež dobré skontrolovať všetky zložky pred nákupom, aby sme vylúčili možné alergie.

5 COMMENTS

 1. Hľadala som Guavital+ v rôznych obchodoch a zaujímalo ma aj hľadanie v lekárňach – ale rýchlo som to vzdala ???? Nikde nemajú tento prášok. Výsledkom bolo, že som si lepšie overila všetky informácie a až vtedy mi došlo, že výrobca predáva Guavital+ iba na svojej stránke ???? Je dobré si takéto veci skontrolovať skôr, inak človek len plytve časom ???? Keď som už vedela, kde je dostupný bezpečný prášok, dala som si objednávku. A čo potom? No, dnes si myslím, že to je absolútne najlepší doplnok stravy, z ktorého môžete profitovať ???? Mám o 20 kg menej a podľa mňa tu nie sú žiadne nevýhody. Dokonca vysoká cena kapsúl mi nerobí problém – konečne platíme za kvalitu a chceme, aby výrobok bol bezpečný. Už som v minulosti minula dosť peňazí na iné výrobky, ktoré mi vôbec nepomohli. Skontrolujte si prípadné kontraindikácie a objednávajte si Guavital+, ak sa snažíte schudnúť – s týmto práškom vám to určite vyjde. Srdečne vám ho odporúčam a pozdravujem všetkých.

 2. Je to podvod? Podľa mňa, pokým si kupujete Guavital+ priamo od výrobcu, prášok vždy v nejakom rozsahu pomôže a isto nevyvolá žiadne vedľajšie účinky. Mám za sebou mnoho mesiacov užívania Guavital+ a dnes som asi o tri veľkosti menšia ako na začiatku? Povedzme tak ???? Určite sa teraz veľmi páčim sama sebe, takže už nemusím ani váhu kontrolovať – som si istá, že je v poriadku ???? Odporúčam vám to a prajem vám veľa šťastia – ak som to dokázala schudnúť, naozaj verím, že každý to dokáže. Pozdravujem.

  • Ja tiež odporúčam originálny Guavital+ – je to veľmi, veľmi účinný doplnok ???? Viem, ako ťažko je všeobecne nájsť motiváciu na chudnutie – ale verte mi, že sa to oplatí. Predtým som nemala silu ani behnúť za autobusom – a dnes som sa prihlásila na svoj prvý organizovaný beh v živote ???? Nesmieme sa vzdať len preto, že je to ťažké – bude to vždy ťažké, ale aj tak môžeme ísť vpred ???? Odporúčam vám to a pozdravujem.

 3. Guavital+ je dobrý prášok – úprimne musím povedať, že som úplne nečakal, že mi pomôže. Neviem, či som jediný s takýmto prístupom alebo možno celá spoločnosť rozmýšľa takto – ale ja som bol dlhé roky veľmi skeptický voči akýmkoľvek doplnkom stravy. Neviem prečo – ale v mojej hlave boli jednoducho veľmi neúčinné a navyše mohli poškodiť. A preto som sa vždy snažil schudnúť sám a vždy som zlyhal ???? Nedávno mi niekto blízky povedal, že schudol spolu s Guavital+ a veľmi ma to prekvapilo. Uznal som, že už nemám veľa čo stratiť a tiež som si ho kúpil – a to bolo pred 23 kilogramami ???? Skúste to, pretože jednoducho sa oplatí ???? Veľa šťastia.

 4. Kúpte si Guavital+, ak máte problémy s chudnutím – zaseknutá váha a absencia výsledkov je zvyčajne známkou toho, že metabolizmus nefunguje správne alebo v tele sú toxíny. Aj ja som to mal a Guavital+ s tým rýchlo zatočil ???? Odporúčam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here