Cardiotensive – aká je cena týchto kapsúl? Skúsenosti a recenzie z forum. Porovnanie cien – má lekáreň dobrú ponuku?

5
4.9/5 - (116 votes)

Cardiotensive

Cardiotensive sú kapsule, vďaka ktorým môžete rýchlo zvládnuť vysoký krvný tlak a neprimeranú hladinu cholesterolu. Je dôležité konať rýchlo, a ľudia často úplne nevedia, prečo by sa mali záujem o túto možnosť. Práve preto sme v tomto texte zhromaždili najdôležitejšie informácie o kapsuliach Cardiotensive.

Skontrolujte si cenu a či sú skúsenosti a recenzie na forum pozitívne. Zistite tiež, či je vhodné porovnávať ceny a či lekáreň alebo Heureka ponúka takýto doplnok.

Kapsule Cardiotensive – zaujímavé recenzie na forum. Stránka Modrý Koník – nájdeme tam skúsenosti odborníkov?

Stránka Modrý Koník vám Cardiotensive nepredá – ale zhromaždila na svojom fóre názory a skúsenosti klientov. Tam sa teda dozvieme, či sú kapsule Cardiotensive skutočne účinné. Kde je možné tieto kapsule kúpiť? Sú dostupné len na www.cardiotensive.sk – je to výrobcova stránka. Pred nákupom si však skontrolujte nižšie uvedené skúsenosti a recenzie z forum o Cardiotensive, ktoré sme pre vás zozbierali.

AKCIA -50%! Cardiotensive - KÚPIŤ DNES

Robert, 45

Cardiotensive review 1Odporúčam Cardiotensive, pretože som sa skutočne cítil oveľa lepšie odvtedy, čo užívam túto doplnkovú liečbu. Predtým som si sám nahováral, že je všetko v poriadku a nepotrebujem žiadnu pomoc – ale teraz vidím, že si musím zmeniť svoj životný štýl a preventívne užívať Cardiotensive. S pozdravom.

Halina, 69

Cardiotensive review 2Bez Cardiotensive by som určite mala teraz veľmi zlé výsledky vyšetrení a preto som vďačná za tento doplnok. Nie je lacný, ale zdravie je predsa bezcenné, takže sa budem snažiť šetriť na iných veciach a využívať akcie. Odporúčam a ďakujem za pomoc.

AKCIA -50%! Cardiotensive - KÚPIŤ DNES

Dominika, 34

Cardiotensive review 3Už dlhšie mám nadváhu a vôbec ma neprekvapuje moja vysoký krvný tlak a vysoký cholesterol – zaslúžila som si to sama. Ale je dobre, že v čase, keď teraz skúšam schudnúť – Cardiotensive už chráni moje srdce. Veľmi odporúčam tento produkt, pretože je možné rýchlo vidieť rozdiel – v testoch a v pocitoch. S pozdravom!

Výhody:

 • prispeje k posilneniu mozgových ciev
 • pomáha zničiť škodlivý cholesterol
 • ovplyvňuje zníženie krvného tlaku

Nevýhody:

 • predaj prebieha výlučne cez internet

Kde je možné kúpiť Cardiotensive? Čo ponúka lekáreň, obchod Dr Max a výrobcova stránka – porovnanie cien

Je lekáreň alebo obchod Dr Max miestom, kde si môžete kúpiť Cardiotensive? V prípade tohto doplnku nemá veľký zmysel porovnávať ceny. Rýchlo zistíme, že tento produkt ponúka výlučne výrobcova stránka na www.cardiotensive.sk – nikde inde ho nenájdete.

AKCIA -50%! Cardiotensive - KÚPIŤ DNES

Kde môžem kúpiť Cardiotensive na Slovensku? V lekárni dr max, na heureka alebo na webovej stránke výrobcu?

Cardiotensive si môžete kúpiť na www.cardiotensive.sk, pretože je to jediné miesto, ktoré má povolenie na predaj originálneho prípravku s prírodným zložením.

Diskusia – je cena za objednanie Cardiotensive príliš vysoká? Sú dostupné predaj?

Diskusia o Cardiotensive sa týka toho, že cena je tu vysoká a akcie sa zriedka vyskytujú – napriek tomu však mnoho ľudí stále objednáva tento doplnok. Ako je to možné? Rozhodujeme sa objednať Cardiotensive, pretože nám záleží na kvalite výrobku – nie len na nízkej cene Cardiotensive. Akcie na Cardiotensive sú dostupné na www.cardiotensive.sk a diskusia potvrdzuje, že momentálne sa na ne dá naraziť celkom často.

AKCIA -50%! Cardiotensive - KÚPIŤ DNES

Ako používať Cardiotensive – dávkovanie a pokyny. Recenzia zákazníkov – na aké účinky/mimoriadnosti môžeme počítať?

Ako používať Cardiotensive - dávkovanie a pokyny. Recenzia zákazníkov - na aké účinkymimoriadnosti môžeme počítaťAko vieme, ako používať Cardiotensive? Dávkovanie Cardiotensive a pokyny na používanie sú veľmi ľahko dostupné – rovnako ako hodnotenia popisujú účinky/mimoriadnosti Cardiotensive. Na www.cardiotensive.sk si môžete skontrolovať, ako používať tieto kapsuly.

Dávkovanie nie je zložité a pokyny sa dajú veľmi ľahko pochopiť. Čo sa týka recenzia, sú k dispozícii na každom fóre a kupujúci potvrdzujú účinnosť týchto kapsúl. Dobré účinky/mimoriadnosti Cardiotensive zabezpečujú tieto látky:

 • hloh
 • koreň koprivy
 • riboflavín

Ako pôsobí hloh?

Zložky s liečivými vlastnosťami sa nachádzajú hlavne v kvetoch hlohu. Obsahujú fitosteroly, fenolové kyseliny, ako aj bohatstvo procyanidínov a flavonoidov, ktoré majú pozitívny vplyv na črevá, cievy, močové cesty a maternicu. Tiež pôsobia pozitívne na koronárne cievy, čo zvyšuje prietok okysličenej krvi do srdcového svalu a tým zmiernuje bolesť a prípadné dýchavičnosť. Procyanidíny tiež pomáhajú znížiť krvný tlak. Látky obsiahnuté v kvetoch hlohu tiež zvyšujú silu sťahov srdca a spomaľujú ich frekvenciu, čo zlepšuje jeho výkon. Tiež zlepšujú fungovanie ciev v mozgu. Používanie hlohu znižuje hladinu LDL cholesterolu a triglyceridov, neovplyvňujúc “dobrý” HDL cholesterol.

Načo slúži koreň koprivy?

Kopriva má silné močopudné účinky, ktoré spočívajú vo zvýšení objemu moču, preto sa odporúča pri zápaloch močových ciest, pri boji proti opuchom a obličkovému kameňu. Zvýšená diuréza tiež zvyšuje vylučovanie škodlivých produktov látkovej výmeny a toxínov močom, čo pomáha očistiť organizmus. Kopriva je rastlina s širokým použitím. Okrem už spomenutých indikácií sa čaj z koprivy odporúča používať napríklad pri rôznych druhoch alergií na zmierňovanie ich príznakov, pri zvýšenom cholesterolu alebo ako prostriedok na zmierňovanie bolesti a posilnenie imunity. Okrem toho čaj z koprivy používaný externe urýchľuje hojenie rán.

Je riboflavín účinný?

Riboflavín, známy tiež ako vitamín B2, podporuje prácu oka a chráni pred sivým zákalom, pretože je zodpovedný za transport kyslíka v šoche oka. Zúčastňuje sa aj na metabolizme aminokyselín a lipidov, čo je nevyhnutné pre získavanie a uchovávanie energie. Podieľa sa na tvorbe imunitných buniek a posilňuje účinok inzulínu. Znížuje hladinu homocysteínu a tým znižuje riziko ochorení obehového systému. Podporuje fungovanie nervového systému. Je nevyhnutný pre produkciu kortizolu s protizápalovými vlastnosťami a zvyšuje účinok antioxidantov. Zúčastňuje sa metabolizmu železa a pomáha bojovať proti depresii, zlepšuje pohodu pacientov a chráni pred popôrodnou depresiou. Znižuje riziko rakoviny konečníka, hrubého čreva a hrubého čreva u žien.

Najčastejšie otázky a odpovede – FAQ

Cardiotensive nájdete na www.cardiotensive.sk a nikde inde. Výrobca už od začiatku upozorňoval, že jeho doplnok neplánuje predávať na žiadnom inom mieste a to sa doteraz nezmenilo.

V kapsulách Cardiotensive sa nachádzajú napríklad olej z hlohu, riboflavín, koreň koprivy, tiamín, vitamín B12, omega-3 a vitamín B6. Nemusíte sa obávať vedľajších účinkov, pretože uvedené látky sú úplne prírodné.

Cardiotensive sa od začiatku predáva vo forme kapsúl a treba si to zapamätať – ak sa stretnete s iným typom produktu s rovnakým názvom, viete ihneď, že nemôže byť originálny.

Pravidlá používania Cardiotensive nájdete v pripojenom letáku a na www.cardiotensive.sk. Tieto kapsuly by sa mali užívať pravidelne a v kombinácii so zdravou stravou a fyzickou aktivitou. Veľmi dôležité je aj dodržiavanie správnej dávky.

5 COMMENTS

 1. Na začiatku som hľadal doplnok v lekárni, pretože som si myslel, že to má najväčší zmysel. Vždy tam matky a staré mamy kupovali také produkty. Avšak uvedomil som si, že teraz to nemusí mať väčší zmysel a účinné prípravky je možné ľahko získať cez internet. Mal som problém s vysokým krvným tlakom a vysokou hladinou cholesterolu, za ktoré môže genetické dedičstvo. Nechcel som siahať po chemických výrobkoch, pretože som počul, že raz začaté je ťažké sa im vzdať, a mňa to vôbec nezaujíma. Prečítal som rôzne skúsenosti a recenzie zo Slovenska a rýchlo som si všimol, že Slovensko považuje Cardiotensive za užitočný doplnok. Už ho vyskúšalo veľa ľudí a názory sú naozaj dobré, a účinky sa prejavujú takmer okamžite. Tiež som vyskúšal tieto kapsule a môžem len potvrdiť tieto slová – je to najlepší výrobok, aký si môžete kúpiť, ak chcete dbať o zdravie vášho srdca. Nedoporučujem nákup cez Amazon, pretože tam sú často falzifikáty. Výrobca poskytuje inštrukcie na svojej webovej stránke, ktoré vysvetľujú, ako Cardiotensive funguje a ako ho používať – tam je potrebné urobiť objednávku. ODporúčam!

 2. Výber správneho doplnku je naozaj ťažký. Ja som sa nemohla rozhodnúť, pretože neustále narazím na negatívne komentáre, čo ma ešte viac stresovalo, lebo som vedela, že mám príliš vysoký tlak a musím konať rýchlo. Našťastie mi známa odporučila Cardiotensive a rozhodla som sa, že už nemám silu hľadať, jednoducho sa na nej spoľahnem. Teraz viem, že to bola vynikajúca voľba. Tlak klesol už prvý deň a odvtedy je stále v norme. Dokonca aj odborníci sú prekvapení, že náhle mám také dobré výsledky. Produkt možno nie je lacný, ale určite stojí za svoju cenu a nemám žiadne pochybnosti. Srdcovo ho odporúčam.

  • Presne tak, mám rovnaký názor. Som pripravený zaplatiť viac za niečo, čo je aspoň bezpečné. Už na samom začiatku cítim, že všetko bude v poriadku a nie je dôvod na obavy. Vysoká cena ide ruka v ruke s vysokou kvalitou – to si treba pamätať, aj keď sa to často dozvieme v živote príliš neskoro. Cardiotensive odporúčam a ďakujem za pomoc.

 3. Kúpil som Cardiotensive bez presvedčenia, pretože som si doteraz myslel, že len silne chemické výrobky môžu skutočne pomôcť. Teraz však vidím, že som sa mýlil. Som veľmi spokojný, lebo nechcem otráviť svoj organizmus, ak nie je to nutné. Musím tiež zmeniť stravu, pretože vysoká hladina cholesterolu a tlaku je práve vďaka tomu, že som si v posledných niekoľkých rokoch dovolil priveľa. Vrelo odporúčam Cardiotensive, je to skvelý produkt.

 4. Vysoká hladina cholesterolu sa často vyskytuje v rodinách a to sa týka aj mňa. Moja mama dlhodobo používa Cardiotensive a po posledných vyšetreniach sa ukázalo, že ho teraz potrebujem aj ja. Som rada, že som hneď vedela, na čo môžem staviť. Vrelo odporúčam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here